tl_files/yogacruising/PİCTURES 2015/Uelke bayrakları/ingiliz_200_100.jpg tl_files/yogacruising/PİCTURES 2015/Uelke bayrakları/almanya bayragı.jpg tl_files/yogacruising/PİCTURES 2015/Uelke bayrakları/Rus_200_100.jpg tl_files/yogacruising/PİCTURES 2015/Uelke bayrakları/turkiye_200_100.jpg

Yogacruising web sayfamıza hoşgeldiniz

AVRUPALI VE USA DAN GELEN EĞİTMENLER EŞLİĞİNDE SUNDUĞUMUZ YOGA MAVİYOLCULUĞA SİZLERİ DE DAVET ETMEK İSTİYORUZ.USA, ALMAN, İSVİÇRELİ, RUS, TÜRK VE UKRAYNALI YOGA HOCALARIMIZ KONULARINDA UZMAN VE EĞİTİMLERİNİ HİNDİSTANDA ALMIŞLARDIR.
GÜNDE 2 DEFA 1,5 SAATLİK YOGA SEANSI DIŞINDA MAVİ YOLCULUĞUN TADINI ÇIKARABİLİRSİNİZ.
YOGA SEANSLARI SABAH VE AKŞAMDIR. GULET İN GÜVERTESİNDE VEYA KARADA SUNULMAKTADIR.
HATHA YOGA, VİNYASA FLOW, KUNDALİNİ YOGA, VİNİ YOGA VE BİRÇOK YOGA ÇEŞİDİNİN YANINDA YOGA HOCALARIMIZ ÇEŞİTLİ MASAJ DALLARINDA DA UZMANLAŞMIŞ KİŞİLERDİR.
LOMİ LOMİ HAVAİ MASAJI , AYURVEDA MASAJ ÇEŞİTLERİ, KLASİK MASAJLAR GİBİ DAHA BİRÇOK ÇEŞİTLİ MASAJLAR LA VÜCUDUNUZU, RUHUNUZU DİNLENDİRİN.
YOGA EĞİTMENLERİMİZİN TÜMÜ PROFESSİONEL VE DİPLOMALIDIR.
TURLARIMIZ 3 GÜNLÜK, 4 GÜNLÜK VE 1 HAFTALIK TIR.

YOGACRUİSİNG: aktiv – yaratıcı– rahatlatıcı

MAVİ YOLCULUK SÜRESİNCE ÇOK İYİ DİNLENEBİLİR, ORGANİZE ETMİŞ OLDUĞUMUZ TREKKİNG YÜRÜYÜŞLERİ İLE AKTİV OLUR VE YARATICI DİNLENMİŞ BİR TATİLCİ OLARAK EVİNİZE DÖNERSİNİZ
DENİZİN MAVİLİĞİ, KOYLARIN GÜZELLİĞİ VE YOGA DERSLERİ İLE GÜNLÜK STRESLİ HAYATINIZDAN UZAKLAŞTIRIR VE SİZE TAZE  GÜÇ KAZANDIRIR.

YOGA İLE MAVİYOLCULUK TA AKTİV DİNLENİN

KOYLARIN GÜZELLİĞİ VE SİZLERE SUNDUĞUMUZ 3-4 SAATLİK SAHİL TREKKİNG YÜRÜYÜŞLERİ İLE DOĞAYI KEŞFEDİN. 

YOGA MAVİYOLCULUK İLE İÇ DÜNYANIZI KEŞFEDİN

HERSABAH GÜVERTEDE GÜNEŞE SELAM VEREREK BAŞLAYALIM. MEDİTASYON, Qİ GONG, T'Aİ CHİ İLE DOĞANIN İÇİNDE İÇ DÜNYAMIZI KEŞFEDEREK KENDİMİZİ YEPYENİ HİSSEDELİM.
YOGA MAVİYOLCULUKTA ENFES YEMEKLERLE SAĞLIKLI YAŞAMI ÖĞRENELİM
YATLARIMIZDA TAMAMEN SAĞLIKLI ÜRÜNLER TÜKETİLMEKTE. VEGETERİAN LARA ÖZEL SEBZE YEMEKLERİ VEYA AYURVEDA MUTFAĞINDAN. AYRICA DİPLOMALI PROFESYONEL (KİTAP YAYINLAMIŞ EĞİTMENLER) AYURVEDA EĞİTMENLERİMİZ AYURVEDA MAVİ YOLCULUKLARDA EĞİTİM VERMEKTELER.

GULET İLE YOGA MAVİYOLCULUK

...EMİNİMKİ YUNAN ADALARI VE TÜRKİYE SAHİLLERİNDEKİ EN İYİ TATİL SEÇENEKLERİNDEN BİRİSİ.
EGE VE AKDENİZİN HARİKA KOYLARI, TERTEMİZ DENİZİ, ANTİK ŞEHİRLERİ VE MÜTHİŞ DOĞASI İLE SİZLERİ DAVET EDİYORUZ. EĞER HALİKARNAS BALIKÇISI YAŞASAYDI ODA BU TATİL İÇİN ÇOK MUTLU OLURDU.
BODRUMLU OLARAK ONA KEŞFETMİŞ OLDUĞU BU MÜTHİŞ DESTİNATİON İÇİN NEKADAR TEŞEKKÜR ETSEK AZDIR.

YATTA YAŞAM

KAPTAN, AHÇI, GEMİCİ VE YOGA HOCALARIMIZ SİZLERE İYİ BİR TATİL GEÇİRMENİZ İÇİN ELLERİNDEN GELENİ YAPIYORLAR.
SABAH 1,5 SAAT YOGA, KAHVALTI, YELKEN VEYA DEĞİŞİK KOYLARA HAREKET, ÖĞLEYEMEĞİ, YELKEN VEYA DEĞİŞİK KOYLARA HAREKET, DOĞA YÜRÜYÜŞÜ VEYA YÜZME, AKŞAM YOGASI VE AKŞAM YEMEĞİ.
GÜN İÇERİSİNDE YOGA EĞİTMENİMİZ İSTEĞE BAĞLI OLARAK MASAJ SEANSLARI GERÇEKLEŞTİREBİLİR.
YEMEKTEN SONRA ÇEŞİTLİ AKTİVİTELER MÜMKÜN, DANS EDEBİLİR, YOGA ÜZERİNE KONUŞMALAR VEYA SAĞLIKLI YAŞAM İLE.

YOGA VE AYURVEDA EĞİTMENLERİMİZ

TÜM HOCALARIMIZ PROFESYONEL VE DİPLAMALIDIR.  İNGİLİZCE TAMAMI KONUŞMAKTA OLUP ALMANCA, FRANSIZCA, İTALYANCA İSPANYOLCA VE RUSÇA  KONUŞAN EĞİTMENLERİMİZ BULUNMAKTADIR.
GENELDE HATHA YOGA, VİNYASA FLOW, KUNDALİNİ YOGA, JİVAMUKTİ, İYENGAR YOGA, TULA YOGA VE DAHA BİRÇOK YOGA ÇEŞİDİ SUNMAKTALAR. EĞİTMENLER HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN EĞİTMENLER BÖLÜMÜNDE TÜM HOCALARIMIZIN 
ÖZGEÇMİŞİ BULUNMAKTADIR.

NASIL YOGA MAVİYOLCULUK YAPABİLİRİM?

1-KAPALI GRUPLAR  - YOGA EĞİTMENLERİ - YOGA OKULLARI İÇİN
EN AZ 12 KİŞİLİK BİR GRUP OLMANIZ VE 1 HAFTALIK REZERVASYON YAPMANIZ GEREKİYOR. OZAMAN BİZ SİZE İSTEMİŞ OLDUĞUNUZ YAT İLE BERABER TÜM YOGA EKİPMANLARI İLE TAHSİS EDİYORUZ.  AYRICA İSTEDİĞİNİZ ROTA YI YAPMA İMKANINA SAHİPSİNİZ. YOGA EĞİTMENLERİ YATLARIMIZ DA ÜCRET ÖDEMEZLER.
 
2- KİŞİ BAŞI REZERVASYONLAR İÇİN
YUNAN ADALRINDA VE TÜRKİYE SAHİLLERİNDE YOGA TATİLİ YAPMAK İÇİN TEK BAŞINIZA VEYA ARKADAŞLARINIZLA KATILABİLİRSİNİZ. 3-4 VE 1 HAFTALIK TURLARIMIZDA YOGA EĞİTMENİMİZ İLE MÜKEMMEL BİR YOGA-YAT TATİLİ SİZLERİ BEKLİYOR. LÜTFEN TATİL TAKVİMİNE BAKINIZ.DETAYLAR